Hakkımızda

Detay Patoloji & Sitoloji Laboratuvarı

MİSYONUMUZ

DETAY patoloji ve sitoloji laboratuvarının misyonu, güvenilir ve dinamik kadrosuyla ulusal kalite standartlarına ve etik kurallara uyan, kaliteli hizmet sunan ve süreçlerini sürekli iyileştirerek ilişki içerisindeki tüm sağlık kuruluşlarına ve bireysel başvuran hastalarına rehber olmaktır.

VİZYONUMUZ

Klinik laboratuvar uygulamalarında sektörde söz sahibi olan, sunduğu hizmetlerde güvenilirliği ile öne çıkan, hizmet verdiği kuruluşlarla her anlamda bütünleşen, sektörün aranan kuruluşları arasında olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Tedavinin bir parçası olan tetkik teşhis hizmetlerinde uzman kadromuzla her zaman güvenilir sonuç vermek.

Ulusal kalite standartları kapsamıyla bütünleşmiş yönetim sistemlerini laboratuvarımızın tüm organizasyon yapısıyla aynı ciddiyet ve önemle sahiplenmek, kalite yönetim sistemimiz ile şeffaf ve paylaşımcı yönetim anlayışı ve çalışanların da katılımının sağladığı iyileştirme faaliyetlerini sürekli gerçekleştirmek.

Tüm personelimizin yaptığı işin tanı ve tedavinin bir parçası olduğunun bilinciyle her zaman aynı profesyonel yaklaşımla hizmet sunmasını sağlamak.

Ulusal kalite ile ilgili dökümanlarımıza tüm personelimizin her zaman hakim olmasını ve dökümanlarımızda yazılı kuralların sürekli uygulanmasını sağlamak.

Laboratuvarımızın yönetim kadrosuyla da taahhüt ettiği iyi meslek ilkelerine uyarak analizlerin kalitesini yükseltmek ve bu amaca yönelik olarak ulusal kalite standartlarında belirtilen kalite yönetim sistemini uygulamak KALİTE POLİTİKAMIZDIR.

   LABORATUVAR MÜDÜRÜ  

Uzm. Dr. Hasan Basri ŞENER